Kedim Kusuyor

Fundatnts

Kedim sabah uyandığından beri 3 kez kustu ne yapmalıyım ?

4 CEVAP

Anonymus552223

Mamalar oguturlmemisse hizli yemekten olmus olabilir, veya tuy yumagindan. Ama devam ederse, halsizlik falan da olursa veterinere goturmeniz gerekebilir

Gizem32

Yediği mamadan yada tüy yumağından dolayıdır benimde olmuştu kedimde çiğ şeyler yedirmeyin sosis sucuk et tavuk gibi içerisinde bakteri oluşmuştu baya zayıflamıştı hekime götürüp takip altına alındı

Gizem32

Yediği mamadan yada tüy yumağından dolayıdır benimde olmuştu kedimde çiğ şeyler yedirmeyin sosis sucuk et tavuk gibi içerisinde bakteri oluşmuştu baya zayıflamıştı hekime götürüp takip altına alındı

Fatiko

2 gün sürerse de gidin