Taşınmak

Saliss

Sakaryadan şırnağa taşındım 2 gün oldu kedimide getirdim gündüz ara ara ağlıyor geceleride saat 4-5 ten sonra hiç durmuyor sürekli ağlıyor yemek desen değil tuvalet desen değil derdi taşınmamızdan kaynaklımbirşey diye düşünüyorum tahminen ne zaman alışır ortama eski halini çok istiyorum

1 CEVAP

mmuratyilmazz

Kedim çok korkak ve stresli. Önemli hastaliklar da atlatti. Yanina biri gelse titrer. Ona rağmen tasinmamdan iki üç gün sonra evi benimsedi. Daha mutlu. Biraz daha sabrederseniz, tasinmanizdan kaynakli olduğunu düşündugum bu dutumu atlatir.