Sedapet Kullanan Var Mı?

MinelG

Arkadaşlar aynı konu için 2.ye başlık açıyorum ama bu konuda çok gerginim. Kedimle 6 saat araba yolculuğu yapacağım veterinerimiz Sedapet i önerdi. Ama araştırdığımda çok güzel yorumlar okuyamadım. Daha önce kullanan var mı?

4 CEVAP

Tam1cat

Kedilerimden biri yolculukta stres yapıyor diye birkaç kere verdim tövbe ettim. O daha beter yapıyor. Kusması, çarpıntısı, ekstra sıvı kaybı tam dert. O kedim şu an ailem ile ama diğer iki kedime hiçbir şey vermedim şimdiye dek. Uçak, otobüs ve özel araç hepsini kullandık. Otobüste bagaj sorun ama sizin yanınızda olduğunda sevgi gösterdikçe kendilerine geliyorlar birazcık

Tam1cat

Salak saçma bi baygınlık hali gibi. Birinde narkoz verildi onda uyudu ama uyuyana kadar altına kaçırdı vs hemen uyumadı. Sedapet de daha çok baygın gibiydi. Kustu biraz, göz perdesi indi.

MinelG

Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) umarım rahat bir yolculuk olur

MinelG

Yani uyutmuyor mu ilaç? İlaçtan 2-3 saat önce yemek vermeyi kesmeliyiz diye okudum bulantılar için.