Matisse Kedi Maması?

Fablemoon

Öneren kullanan var mı?

6 CEVAP

Tam1cat

N&d ye muadil olamayacak kadar zayıf. Brit care ile arasında kalıyorum matissenin ama matissenin taurini yüksek brit care ın içeriği bir tık iyi. En iyisi bittikçe birkaç marka arasında dönüşüm yapmak

minnoskoss_123

Biz kullanıyoruz. Fiyatına göre içeriği fena değil. Bütçemiz ona yetiyor. Kedimiz afiyetle yiyor:)

Farmina’nın ürünü olduğu için çok öneriliyor, içeriği fena değil. Ama ben olsam brit care kullanırdım onun yerine.

ciremcakir

N&Dye muadil deniyor

Iremodi

İçinde çok fazla mısır var

Iremodi

İçinde çok fazla mısır var