Kedim İp Yedi

gayegoksin

2 buçuk aylık kedimin oynadığı farenin kuyruğunu plastiğe benzer tuhaf bir ipti . Farenin kuyruğunun koptuğunu gördüm ama kopan parça ortalarda yoktu . Kedim yemiş olabilir ne yapmalıyım ? Bir problem arz eder mi ? Yemesinde içmesinde oynamasında bir sıkıntı gözlemlemedim

2 CEVAP

Dışkısını kontrol edin dışkısından çıkmazsa veterinere gidersiniz.

Ahsenbb

Uzun bir ip değil.Dolanmaz bağırsaklarını tuvaletinden çıkar.Eğer poposunda kalırsa siz çekmeyin zarar verirsiniz.