Bahçemde Kedi Doğum Yapmış

nidaxu

daha bugün görmüştüm mama vermeye içeri gittiğimde gitmişti akşam da yavrunun sesini duydum hemen su mama ayarladım koydum.1 tane yavru görebildim anca ama sanırım doğum hala devam ediyo emmeyi bıraktıktan sonra kısırlaştırıcam önerileriniz neler? nasıl rahat ettirebilirim onu ve yavruları?

3 CEVAP

Anonymus552223

Yavrulari ellemeyin. Anneye mama su verin. Dogum 24 saatten fazla surerse veteriner gerekebilir. Gerisini anne halleder. Siz ne kadar kutu falan koysaniz da o istedigi ve guvenli buldugu yere tasir yavrulari

bidiboom

Dogum sirasinda yabanci varligini hissederse is zorlasabilir, kendi kedim icin bile vet dogum sirasinda yalniz birakin demisti.

nidaxu

evet bende öyle yapıyorum zaten hiç yaklaşmıyorum yanına ki mamayı bile koyarken hırladı kendi hallerine bıraktım ama ara ara kontrol ediyorum