4.5 Aylık Chiuhua Yavruma Oyun Arkadaşı

4.5 aylık erkek chiuhuhua yavrum için ıstanbul avrupa yakasında oyun oynayabileceği sosyalleşebileceği bir arkadaş arıyorum

3 CEVAP

pisipisi123

Sitede bir sürü sahiplendirme ilanı var yuva arayanlar bölümünde. Sizin araştırıp ilan sahipleriyke iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ben ama sahiplenmek istemiyorum zaman zaman bir araya getirebileceğim oyun arkadaşı arıyorum

pisipisi123

Parklar sahipleri tarafından gezdirilen köpekler ile dolu. Eğer amacınız çiftleştirmek değilse her gün yürüyüşe çıktığınızda bir komşunuzun köpeği ile çok güzel sosyalleşebilir, oyun oynayabilir.