Isırgan Kedim Ve Köpek Sahiplenme

Cyborg

Anket

Alman kurdu kedilerle iyi anlaşır
(0 oy)
Alman kurdu kedilerle hiç anlaşamaz
(2 oy)
Zamanla alışırlar ancak gözün hep üstlerinde olsun
(5 oy)
Köpeğinin olması kedinin saldırganlığını iyileştirecektir
(0 oy)
Toplam (7 oy)

Merhaba. 2 yaşında erkek,kısır,tekir ve kaplandan hallice bir kedim var. 1,5 aylıkken sahiplendik.
Öncelikle bu arkadaş çok ısırıyor. "Ne yapmalıyım?" demeyeceğim çünkü 2 senedir her şeyi yaptım. Gitgide artıyor beni avlamaları. Oyun oynarken bile bırakıp beni ısırıyor. Karnı acıkıyor ısırıyor, canı sıkılıyor ısırıyor, dolar artıyor ısırıyor. Üstelik eskiden eşime saldırmazdı şimdi onu da ısırmaya başladı. Faça içinde geziyoruz.
Böyle anların dışında korkak ve kucak kedisidir kendisi. Neyse bundan yana derdim bir yana, biz yakın zamanda bir de köpek sahiplenmeyi düşünüyoruz. "Ne güzel artık onla oynar, bizi ısırmaz hehe." diye düşünürken dün eşimin yaptığı bir şakayla irkildim.
Büyük bir ırk sahiplenmek istiyoruz. Mümkünse Alman kurdu ya da kırması. Yavruyken tamam ama yarın öbür gün bize yaptığı saldırganlığa ya köpek tahammül edemeyip zarar verirse? İşte bu beni çok korkuttu.
Aynı evde kedi ve köpek bakanların fikirlerini rica ediyorum. Bu arada biz freelancer insanlarız yani hiç yalnız kalmayacaklar. Hatta kedim genelde çıkıp gidelim diye cebimize para sıkıştırır.
Teşekkürler.

4 CEVAP

Anonymus552223

Bence kedi kendini tehdit altinda hissedip daha da saldirganlaşir .

Iremodi

Alman kurdunun Alışacağını sanmıyorum golden köpek ile daha iyi anlaşabilirler diye düşünüyorum golden köpekler saldırgan hayvanlar değiller ve kedilerle çok iyi anlaşıyorlar

NZI

Eğer köpek ısırmayıp sizinle iyi vakit geçirirse kediye örnek olup kediyi de kendisi gidi yapabilir.

Cyborg

Teşekkür ederim fikirleriniz için. ^^