Siyam Cinsi Kedimiz Var

emine01

çok tüy döküyor neden ola bilir acaba

6 CEVAP

ygiz_mrtt

1- kaliteli mama kullanın
2- günlük tarayın
3- aşılarını düzenli yaptırın

Bende siyam besliyorum ve bu maddeleri uyguluyorum tüy konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Mevsim geçişlerinde tüy döküyorlar ama normal bir durum

hcerenk

ne kadarlık?
kedi bu tüy dökecek yapacak bir şey yok. siyamlar kısa tüylü değil kısmen pofidik kediler. dökecek, düzenli fırçalama ile bir miktar toparlayabilirsiniz ama asla sıfıra inmez.
bizlerden de saçlar dökülüyor, kişiye göre artıp azalabiliyor, aynısı onlar için de geçerli.

dilekz

Yazın kediler daha çok tüy döküyor genelde

erdemrabia632

Sık mama değiştiriyorsaniz ondan da olabilir

Zarifa

Doktora göster

toffy_the_cat

Mama markanız ne