Bonacibo

Shaco

Bonacibo markasını önerir misiniz ?

6 CEVAP

Shaco

hmm ben zaten Acana ve N&D kullanıyorum önerirmisinz diye sordum tavsyeleriniz içni teşekkürler :)

archysenos

aşırı kaliteli bir mama değil, fakat bütçeniz o seviyelere yetiyorsa denenebilir. Mamaları taze ve İzmir için teslimatları çok iyi. Kalite farkından örnek vermek gerekirse kaliteli mamalarda dana etinin kendisi kullanılırken, bonacibo gibi 3. sınıf mamalarda hayvansal protein ibaresini görürsünüz.

toffy_the_cat

Bağırsaklara ileri derece zarar veriyor tuz oranı faza.Asla almazdım ben olsam önermem kısaca.

Fiyat/performans açısından kötü. O fiyatı hak etmiyor yani. Ben hiç almadım fiyatı ucuz olsa belki denerdim.

pinarcaya

Bu mamayi kullanan 2 kedide de ishal gordugum icin bu mamaya karsi onyargiliyim. Sokak kedilerine bile almam.

pinarcaya

Sokak kedilerine bile derken onlari onemsemedigimden degil. Maddi acidan dedim. Param cok olsa hepsine nd alirim yoksa...