Kedim Ameliyat Oldu

ciremcakir

Dişi kedim bugün kısırlaştırma ameliyatı oldu. Karnı tamamen sarılı onu neresinden tutmalıyım? Kanepede yatmak istiyor ama zıplayamadığı için ona yardımcı olmam gerekiyor.

4 CEVAP

bidiboom

Ben gogsunden (on kollarin onunden) ve arka bacaklariyla beraber arka ayaklarinin bastigi yerden, yani ayaklarinin altindan asansor gibi kaldiriyordum.. sanki oturma pozisyonundaymis gibi tutuyordum, yandan gelip bir kolumu ayaklarina yakin gogsune dolayip diger elimi genisce acip arkasindan arka ayaklarinin ve bacaklarinin altini kavrayarak kendi gogsume yasliyor ve bir tur genis kucak olusturuyordum.. boylece karnina degmeden ve baski ya da germe olusturmadan tasiyabiliyordum..

ciremcakir

Kucağıma alınca bağırıyor canı mı yanıyor anlamıyorum bende aynı sizin dediğiniz gibi kaldırıyordum

Canı yanıyordur muhtemelen dikişli çünkü

ciremcakir

Çok üzülüyorum haline umarım bir an önce iyileşir :/