Kedim 3.5 Aylık Ve Dişi Kanayip Çıktı

Sulecrn

Arkadaşlar kedim 3.5 aylik geldi elimi ısırdı ve dişi cıt etti sonra kanadı ve dişi düştü onu da yuttu. Onların da bizim gibi süt dislerinin çıktığını biliyorum ama bunun için küçük değil mi

6 CEVAP

Cyborg

Tam diş değişim zamanında korkmayın. Ancak sizi fazla ısırabilir bu dönem.

toffy_the_cat

Çiğneme oyuncağı alın kemirilmek istemezsiniz ;).

Leyl003

Bu halleri çok güzel oluyor tadını çıkarın.. özledim o zamanları :)) birgun abim corabinda takılı bi diş farkediyor.. bizimkisi genellikle ayakları ısırdığı için dişi abimin corabinda takili kalmış.. cok sevimli haller :))

Sulecrn

Evet kendi çocuğumun ilk dişleri gibi çok güzel bir his :)

Sulecrn

Cok az kanadı ve tepki bile vermedi

Sulecrn

Evet çok fazla ısırıyor oyuncak alıp kurtulacagim :))