Micho Kedi Kumu

Ecerana

Arkadaşlar micho kedi kumunu deneyen var mı acaba aranızda bi de bunun aktif karbonlu çeşiti varmış onu da merak ediyorum alıp kullanan deyimleyenler sevip sevmedikleri yönlerini yazarsa sevinirim az tozutan ve koku yapmayan kum arıyorum. Xxl kapalı kedi tuvaleti kullanıyor kedilerim ve bir ay yetecek şekilde kum döküyorum kaba 20 lt oluyor yaklaşık. Aktif karbonlu kumlara hep iyi diyorlar ama büyük tuvalet olunca çok pahalı olacak diye denemedim hiç bizim gibi xxl kedi tuvaleti olan arkadaşlar ne yapıyorsunuz hangi marka kum kullanıyorsunuz acaba?
Not: şuan a kadar lindo cat, pisi pisi, pro line, aro, chance maya ve son olarak şuan da hala kap ta olan clear cat kumlarını deneyimledik o yüzden bu markaları önermezseniz sevinirim. Cevaplarını bekliyorum

1 CEVAP

Ben kullanmadım ama memnun kalan çok.