N&D Düşük Tahıllı Kısır

Iremodi

Ben N&D düşük tahıllı kısır düşünüyorum ama sadece tavuklusumu var birde uygun fiyatlı ve orijinal ürün satan bir mağaza varmı?
N&D almak için?

19 CEVAP

Iremodi

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim sanırım düşük tahıllı kısır tavuklu alıcam. Birde bir arkadaşım için soruyorum kedisi tekir erkek brit care kısır veya golosi kısır düşünüyor hangisi daha iyi olur?

Sselin1

Brit care matisseden daha iyi ama her kedi begenmiyor tadini numune alip denenmesinde fayda var ama golosi yerine matisse daha mantikli. (Brit premium ile brit care ayni degil bu arada brit premium yerine matisse daha iyi)

Cyborg

Demek ki yeni çıktığı için güncellenmemiş sitesi, bir dahakini ben de bıldırcınlı alırım madem. ^^

Brit Care'ı gerçekten her kedi beğenmiyor. Benim obur kedim bile bir süre zorla yiyip bırakmıştı yemeyi. İçerik olarak daha iyi ancak diğerlerinden.

Iremodi

Teşekkür ederim cevaplarınız için şuan kendisi royal canın kitten kullanıyor iyi bir mama olmadığını anlatsamda kedisi seviyor diye bırakmadı mamayı royal canın kısır alıcakmış