N&D Düşük Tahıllı Kısır

Iremodi

Ben N&D düşük tahıllı kısır düşünüyorum ama sadece tavuklusumu var birde uygun fiyatlı ve orijinal ürün satan bir mağaza varmı?
N&D almak için?

19 CEVAP

pinarcaya

Satisa yeni cikarildi 5 kglik paketleri. Bikac sitede satilmaya basladi. ***den bakin. ********online di sanirim satici.

pinarcaya

https://urun.***.com/kuru-mama/nd-tahilsiz-bildircin-etli-balkabakli-kisirlastirilmis-kedi-mama-P370144472

Ben ************ *** gibi sitelerden alıyordum genelde sorunsuz geliyor. Çeşitlerini değişerek kullanıyorum mesela 3 ay nd düşük tahıllı kısır tavuklu 3 ay nd düşük tahıllı balıklı 3 ay nd düşük tahıllı kuzulu. Yani kediniz kısır olsa da sadece kısır maması kullanmak zorunda değilsiniz.

bidiboom

İkisi de degil, bana gore Matisse.. N&D alamiyorsa Matisse..

toffy_the_cat

BritCare de gayet güzel ikiside değil denemez.İkisi arasında BritCare Golosiden çok daha iyi.

Iremodi

Teşekkür ederim

Zynpkck

Bende 2-3 gündür nd bıldırcınlı kullanıyorum 5 kg aldım *********dan ve 230 tlydi bi bakın isterseniz

Cyborg

Ben onu kullanıyorum. Tavuklu ve bıldırcınlı çeşitleri var ama bıldırcınlı olanın 5kglığı yok hiç almadım o yüzden. ***'den alıyorum hep memnunum aldıklarımdan. En uygun da oradan buluyorum.

pinarcaya

Bildircinli olanin 5kglik olanini *** den yeni aldim

bidiboom

Ben de en uygununu ***.de buldum daha yeni..

Sselin1

*** de satılan bıldırcinlinn yetişkin maması. kısır bildircinli mamanin 5 kilolugu yok malesef.

toffy_the_cat

Kısır bıldırcınlı nd kısır ********* da 110 TL sanırım.Arada tavuk arada bıldırcın alın ben kısıra yetişkin verilirse kilo alma riski ve idrar yolunda (erkek)hastalık yapacağı için yetişkin almazdım.Analşz değerlerinde fsrklıdır herald ama

pinarcaya

Kisir bildircinli mama yeni aldim daha kullaniyorum :)

pinarcaya

5 kglik paket

Cyborg

Farmina'nın öyle bir paketlenmesi yok ama. Sitesinden de kontrol edebilirsiniz. Hangi satıcıda acaba söyler misiniz biz de bir bakalım?