Hangisi Daha İyi?

cansucelik07

Anket

Benefit kitten
(3 oy)
Procohicie
(6 oy)
Toplam (9 oy)

Procohicie mamamsı daha iyi yoksa benefit kitten mi? İkisinden birini almayı düşünüyorum.

5 CEVAP

toffy_the_cat

Kime alacaksan etme.Yazık olur.Verme o mamaları.

minnoskoss_123

İkisi de yetersiz mama. Onların yerine Matisse al. Gerçi senin kedin yok ki Cansu. Kime alacaksın? Kime vereceksin? Sokak hayvanlarına mı?

İkisi de kötü ama bu ikisi arasından pro choice. Bütçen ucuz mamalara yetiyorsa golosi al pro choiceden ucuzdu hatırladığım kadarıyla.

toffy_the_cat

Kime alacaksan etme.Yazık olur.Verme o mamaları.

Minnakpatipuki

Prochoice u 10 aydır kullanıyorum kedime (kuzulu olanı seviyor) Hicbir saglik problemi olmadi. Hatta tüyleri parlaklasti güzelleşti. Uygun fiyatlı bir mama. Et orani az buna lafim yok ama bunu ara sıra durumunuz varsa tuzsuz tavuk haşlaması verebilirsiniz yada balık pisirdiginizde kılçık olmayacak şekilde biraz kedinize de verebilirsiniz. Yogurt verirsiniz bazen. Böylece sağlıklı beslenmiş olur. Bazı kedilerde kanlı dışkılama yapmış bu mama o yuzden yine de deneme paketi alıp deneyin tadını sevecek mi kakasinda sağlığında bir değişim oluyor mu gözlemleyin ona gore verin derim