Kedi İle Uçak Seyahati

Fablemoon

Ben kedim ile gelmek için ölçülere uygun bir taşıma çantası almıştım 100 tl verdim ama 30 tl'ye aldığımız taşıma çantası daha sağlam çıktı.Şimdi ben memleketimdeyim zaten bu kilidi memlekete geldikten sonra kırıldı bizde düşmesin diye bakır teli ile bağladık dahs çıkmıyor sağlamlaştı ama uçağa böyle alırlar mı bilmiyoruz.Eğer sorun olursa yeni taşıma çantası alacağız.Bir bilgisi olan var mı? Bir sorun olur mu?

1 CEVAP

Raubeyaz

O kadarına bakıcaklarını sanmıyorum ama, yeni bir tane yanınızda ne olur ne olmaz götürün