Kedim Sürekli Bir Yere Zıplarken Ses Çıkarıyor Normal Mi?

Nightcat

Yaklaşık 15 gün önce kedi sahiplendim ve sürekli bir yere atlarken (aşağı veya yukarı fark etmiyor) garip bir ses çıkarıyor bu normal mi

18 CEVAP

Benim 2 aylık yavrumda böyle yapıyor ama uyurken yapmıyor hoplarken veya kucağıma alınca. Sizlerin kedilerinin son durumu nedir?

Dobbyko

Benim kedimde yapıyor canı sıkılınca bir yere atlarken bir yerden aşağı atlarken tavuk gibi vörrrk diye ses çıkarıyor bende korkuyordum başta ama sonra alıştım. 😁

Benim kedim hiç susmuyor 🤣🧿 Kedi sahibine benzer derlermiş, kızımla çok konuştuğum için mi bilmiyorum ama sürekli çeşit çeşit ses çıkarıyor. Bir yere atlarken, bir yerden atlarken, mama istediğinde, oyun istediğin, sevgi istediğinde, sevildiğinde, beni özlediğinde vs vs her durum için ayrı bir sesi var çocuğun 🤣🧿 Zamanla hepsinin anlamını da çözüyorsunuz, tüyü kadar ömrü olsun 🧿🙏🙏