Göz Ameliyatı

Ponpon kozumuz ameliyat oldu dün yardım istemiştim burdan çok yardım eden yok ama buna da şükür InsAllah yakın zamanda iyileşir.

7 CEVAP

Komsumuzun evinin altında telle kapali bir yer var orda anneleri pazar arabasının içine doğurmuş kardeşi çıkmış bu yavru cikamamis miyavlamasini duydum gittim buldum görür görmez veterinere de götürdüm ama malesef göz gitmişti. O yüzden orasi temizlendi ve kapatıldı

bidiboom

Siz gozunun derdine dustunuz, siz kol-kanat gerdiniz, enfeksiyon kapsa cogu kere bir kosede ölüp gidiyorlar..
Babaniza cok gecmis olsun, biz de benzerini yasadik, Allah sifa versin..

bidiboom

Insallah.. gozu gorecek mi peki, ne icin ameliyat oldu?

pinarcaya

Canim benim... Gecmis olsun. Siz mi sahiplendiniz kediyi?

bidiboom

Allah size dunyada VE ahirette cok guzel seyler gostersin insallah.. O garipleri cok sever, garipleri seveni, kol-kanat gereni de cok sever..

Ben sahiplenmedim benim zaten bir kedim var birde geçici olarak baktığım var babam da sağ tarafından felçli olduğu için başka kedi istemiyor. Bu yavru ve kardeşi geçici yuvada kalıyorlar en son korumali bir bahceye alınacaklar yuva bulursak sahiplendirirz tabiki

Amin. Size de geçmis olsun :(