Acana Puppy Small Breed Önerir Misiniz

Köpeğim 2 aylık ve terrier

3 CEVAP

toffy_the_cat

FDA bu mama kalp hastalığına yol açtığı için ABD de satışı yasaklanmış.Onun yerine nd,Britcare,fitmin,instinct,brsvery e bakın

hayvansever_

Düzenli bir şekilde alabilecek güce sahipseniz kesinlikle öneririm bende ölmüş köpeğime aynı mamadan kulandım kesinlikle çok seviyorlar. İçeriği çok iyi ihtiyacı olan her şeyide içeriyor. Acana (kedi mamalarının dışında) her zaman tavsiye ederim.

bidiboom

Aynen toffy'nin dedigi gibi, olur da Orijen veya Hill's dusunurseniz onlar da piyasadan toplatilmis gene FDA tarafindan ve olay yeni, o yuzden bir de bizde bu denetim mekanizmasi olmadigindan bizim ic piyasada hala vardir ama ABDde ölümlere yol actigi icin toplatilmis.. Acana ve Orijen kalp hastaligi, Hill's de D vitamini zehirlenmesine yol acmis..