Dostumuza Evden Yemek

hayvansever_

Merhabalar, 1.5 kilo 3 aylık bir ankara kedim var ona artık yavaş yavaş soframızdan yiyecek bir şeyler vermek istiyorum. Çünkü biz yemek yerken hep sofrayla ilgileniyor ve elimdeki her şeyi yemeye çalışıyor. Sorum şu sofrada biz yemek yerken kenarından kopartıp ona da verebiliceğimiz şeyler neler acaba? Birde bir keresinde komşumuz ufak bir parça peynir vermişti bayılmıştı, peynir kediler için zararlımıdır ve arada verebilirmiyim?

2 CEVAP

toffy_the_cat

Peynir verilebilir ama tuzsuz olmalı sıkça verilmemeli.Patates hsşlaması yada az yağlı kızarmış patates çok nadir verilebilir.Yumurta arada verilebilir.Yoğurtta ama.Ysbi patlıcan.yağlı fasulye falan verilmemeli

Anonymus552223

Istedigi seylerden azar azar verirseniz sorun olmaz. Ama surekli vermek icin baharatsiz sarimsaksiz olmali. Bi de limon cok hasta eder kedileri. O tarz alerjen seyler olabiliyor