Tavuğa Dair Bir Şey Olmayan Kısır Kedi Maması Arıyorum

Brewsly

Acana vs bütçemi zorlar. Orta kalitede tavuksuz kısır kedi maması arıyorum. Hiç bulamadım sanırım hiç olmadı kümes hayvanları vs vs sıkıştırıveriyorlar araya ya da tavuk yağı.

10 CEVAP

Avifors

Proplan kısırlaştırılmış somonlu kedi maması var. İçerisinde tavuk yağı var mı veya bütçenizin dahilinde mi bilmiyorum ama isterseniz bir de onu düşünün.

Naturea balıklıda yoktu diye hatırlıyorum büyük ihtimalle yanlış hatırlıyorumdur. Fitmin ve braveryi duydum onlara da bakabilirsiniz. Ama çok zor hiç tavuk içermeyen mama bulmak. Evde kendiniz mama yapsanız vitamin mineralleri hazır alıp kendiniz yaptığınız mamaya ekleseniz en iyisi.

Evet naturea’da tavuk yağı varmış :(.

toffy_the_cat

Neredeyse hepsind etavuk yağı var maalesef ;(

toffy_the_cat

ProNıva diye bir mamada hayvansa yağ diyor onda tavuk varsa o da gitti.Bir bulamadım ya:(

Orijen six'de yalnızca 6 adet balık türü bulunuyor.

Prochoice somonly ve britcare somonlu da tavuk içermiyor.

toffy_the_cat

Onlaredada Tavuk Yağı var.Yanş tavuklu.Acaba *******da falan var mıdır Türkiye'de satılmayan

Brewsly

Orijen çok pahalı öğrenciyim hepinize teşekkürler

Brewsly

Proplanda kümes hayvanları ürünleri ve hayvansal yağ yazıyor. Parasını da hakeden bir mama olduğunu düşünmüyorum. Ayakları şuan sanki biraz daha iyi gibi evde ekmek peynir falan tembihledim bizimkileri kimse bir şey vermiyor birde maltını değiştirdik. Belkide bu 3 ünden birine alerjisi vardı. Ya da eskisi gibi iyileşirmiş gibi yapıp yine nüksedicek bakalım