Bewicat Mama

yck

İnstagramda takip ettiğim bir hesap bu marka hakkında fena değil filan dedi. Dm den numune istedim numune gönderimiz yok ama tanıtım fiyatları var dedi. Alman malı 5kg si 100 tl gerçek et kullandığını ifade ettiler kendi orjinal alman üretici sitesindede öyle yazıyor bu fiyata nasıl oluyor dediğimde şu cevabı verdiler

{Bilindik markaları satan bir firmaydik küçük bir firmayiz diyebilirim 50 liraya mal olan bir ürün bize gelene kadar 150 lira oluyordu bizde 170 liraya satiyorduk örnek veriyorum rakamlar afaki bizde dedik ki madem arada bu kadar kişi var böyle bir uçurum var kedi köpek besleyen insanlarda çok zengin değil bu iş gönül işi biz kaliteli bir marka getirelim hem ithalatçısından nihai tüketiciye ulaşsın aracılar olmasın fiyat yukselmesin hemde farklı satıcılarla bilindik markaların satışı konusunda rekabet etmeyelim 2 yıl ürün araştırdık sonunda Bewi Cat i bulduk bizim malimiz pazar malı değil sınırlı miktarda üretiriz kaliteli üretiriz dediler maliyeti yüksek olduğu için kimse getirmek istemiyor çünkü bir ithalatçı yüzde 100 den aşağı kârı kabul etmez biz getirdik yeterince reklam yapamadık bu yüzden maliyetine satıp müşteri portföyü oluşturmaya çalıştık fiyat maliyet fiyatı ileride yayılınca markamız bizde kazanicaz İnşallah ama şuan alan kazanıyor}

5 CEVAP

yck

Hem insanın kullanımına uygun et var yazıyor tanıtımında içerikde ise un ve kümes hayvanI proteini var diyorlar

toffy_the_cat

İçerik nedir?

yck

İçeriği şöyle
Mısır; %20 kuru kümes hayvanlarI proteini;buğday;deniz balığı unu %14;kümes hayvanlarI yağı;hidrolize kanatlı karaciğeri;şekeri alınmış pancar küspesi sodyum ve potasyum klorür
Sizce nasıl. Kaliteli mamalar seviyesinde olduklarını söylüyorlar

toffy_the_cat

**Analitik Bileşen: Protein% 30; Yağ İçeriği% 11; Ham Kül% 7,5; Ham Fiber% 1,8; Nem% 10; Kalsiyum% 1,2; Fosfor% 0,8; Sodyum% 0,45; Magnezyum% 0,1

Bileşim: Kümes Hayvanları Proteini, Kurutulmuş (% 25 Tavuk,% 4 Hindi); Buğday; Mısır; Deniz Balıklarından Elde Edilen Balık Unu (% 4,0); Kümes Hayvanları Yağı; Kanatlı Karaciğeri, Hidrolize; Bira Mayası, Kurutulmuş (% 2,5); Kurutulmuş Yumurta; Sodyum Klorit; Potasyum Klorür**

İçerikte %29 gerçek et var diyor sanırım f/p olarak kötü denemez ama etten sonra ilk içerik tahıl olmasaydı daha iyi olabilirdi.İçerik yazma kısmı karışık yazılmış.Emin olamadım pek

toffy_the_cat

Ciğer gibi sakatat da insan tüketimine uygun sonuçta.Tuhaf bir mama