Tavşanımı Kısırlaştırmak İstiyorum

LasTRomaNce

Erkek tavşanımı kısırlaştırmak istiyorum.Kısırlaştırdıktan sonra ona bir arkadaş alabilicek imkanımız yok.Bir sorun olur mu?Ayrıca kısırlaştırıldıktan sonra inlemeye başlıyormuş birkac tavsiye yazar mısınız :)

2 CEVAP

Tavşanınızı kısırlaştırmanız çok daha sağlıklı olur. Herhangi bir inleme hiç duymadım. Hayatlarına daha sakin ve mutlu devam ediyorlar o kadar. Bu zamana kadar yalnız bakıldıysa bundan sonra da yalnız kalabilir arkadaş istemez.

LasTRomaNce

Peki teşekkürler