Yavru Köpeğim Isırgan Ve Hırçın Oldu?

Kubrakilic

3 aylık golden yavrum bazen benimle kavga edercesine karşılık veriyor gördüğü herşeyi herkesi ısırmaya çalışıyor. Ben ona anne gibi yaklaştıkça üzüyor bu karşılık beni. Eşim çiçuvu sert seviyor hırpalıyor ama tek sebebi bu olamaz değil mi?

3 CEVAP

tgcvk135

Daha yavru olduğu için oyun amaçlı yapıyor olabilir.Çok minciriyorsaniz eger bu mıncıklamanın kötü etkilerini büyüdüğünde gorebilirsiniz elinizi uzattiginizda, uyarı amaçlı disledigini size zarar vermek için yapmıyordur ama bir süre sonra bundan darlandiklarini böyle gösteriyorlar diye biliyorum

romedon96

Dişleri kaşınıyordur birde ısırmasını müüsade etmeyin

saitgulsen

Benim kedim de ısırıyordu sürekli ama o ısırdığı zaman oynamayı bıraktım ilgilenmedim, 3-5 denemeden sonra ısırmayı bıraktı. Onunla oynarken ısırınca direk bırakın, ilgilenmeyi. Köpekler de kedilerden az değil, özellikle golden zeki bir hayvan. Anlayacaktır tepkinizin ısırmaya karşı olduğunu bence.