Kedimin Gözü Sürekli Kızarıyor

Dlrklc

Merhaba herkese, 7 aylik bir kedim var ve surekli periyotlarla sol gozu kipkirmizi olup kapaniyor bir iki gun damla damlatip bazen de boyunluk takarak geciriyorum. Tam sebebi hicbir sekilde anlasilamadi ozel goz doktoruna gotursem bile. Genelde alerji uzerinde duruldu ama neye alerjisi oldugunu da bulamiyoruz. Cok muzdaribim ayda bir bu sorunu yasiyoruz ve cok uzuluyorum. Ayni sey basina gelen var mi?

6 CEVAP

Dlrklc

Benim kedim de oyle uc gun falan damlatinca tamamen duzeliyo hatta garanti olsun diye cogu zaman bir haftaya tamamliyorum. Ama aradan bir ay gecmeden yine oluyo :(

ciremcakir

Gözünü deterjan gibi bir şeye değdiriyor olabilir mi? Lavaboya çıkıyorsa mesela sıvı sabuna falan?

Dlrklc

Oyle bir durum yok cok dikkat ediyorum evi bile sirkeyle temizletiyorum etkilenmesin diye

gayegoksin

Yavru kedimde de aynı problem vardı . Çapaklandığından da anladığım kadarıyla mikrop kapmıştı benim minik seninkisi hangi sorundan muzdarip bilmiyorum ama tam anlamıyla tedavi olması için 3 -4 gün boyunca sabah akşam damla damlatıldığında hemen kendisine geldi

bidiboom

Veterinerin dedigi sureden fazla kullanmazsaniz iyi olur, ilacin icindeki etken maddeye bunyesi tolerans gelistirebilir diye dedim.. İstanbuldaysaniz Avcilardaki Vet.Fakultesinde daha uzmanlasmis bir kadro acaba yardimci olabilir mi?

Dlrklc

Malesef ankaradayim buradaki veterinerlik fakultesine goturdum artik caresizim