Yavru Kedim İçin En İyi Mama

Bellasmom

Yavru kedime Purina One yediriyorum. Ama hakkında kötü yorumlar okudum. Sizce en iyi mama hangisi?

5 CEVAP

minnoskoss_123

N&D alın. İçeriği çok zengin ve kaliteli. Ayrıca Purina gibi hayvanlar üzerinde deney yapmayan bir firması var:)

pinarcaya

Kedimi ilk aldigim zamana donsem orijen six fish alirdim.

Sselin1

N&d alabilirsiniz

Sselin1

N&d alabilirsiniz

toffy_the_cat

En iyi mama yok maalesef.En iyisini istersen çiğ besle.Fakat kuru mama alacaksan N&D.BritCare,Sanabelle,FitMin,PetCurean falan var fahada var tabidr şuan aklımda değil.Bunkardan alınabilir belki