-Aşı-

Merhabalar aşılar bayağı pağlanmış ve aramızda öğrenci kardeşlerimiz var sizce yapılması kesinlikle gerekli olan aşılar nelerdir ?
(diğer post'da resim olmadığı ve silemediğim için bu postu paylaşıyorum)

2 CEVAP

Karma aşı ve seyehat etmesi gerekiyorsa belli dönemlerde kuduz aşısı. Veteriner hekimimiz uçağa alınması için kuduz aşısının şart olduğunu söylemişti.

pinarcaya

Kediniz yavruysa ilk asilarinin hepsini yaptirin derim. Yavru degilse bence karma asi yeterli.