Brit Care?

Fablemoon

Ben toplu mama alıyorum böyle 7-8 kg bir anda alıyorum ama Brit Care'nin kısır kediler için 7 kg yok sanırsam ya da ben bulamadım. Başka önerdiğiniz var mı?

4 CEVAP

beautifulcat

şu an inceleme fırsatı buldum, brit care missy sterilized mamanın 2 kg-7 kg şeklinde paketleri gözüküyor. petlebi'de stokta yok ancak diğer sitelerde vardır, çünkü atlaspet'in websitesinde 7 kg'luk üretildiği yazılmış. yakın zamanda petlebi'de de stoğa girer zaten

Fablemoon

Ya da benim kedim uzun tüylü Brit Care'in de uzun tüylü yetişkin kediler için maması var bunu kullansam sorun olur mu? Tek sıkıntı kedimin kısır olması bir etkisi falan olur mu acaba? Brit Care'i bayağı bir övüyorlar ve mamayı kullanmak istiyorum :D

beautifulcat

şuan kullandığınız mamayla kül (magnezyum, fosfor vs) değerlerini karşılaştırarak karar verebilirsiniz, ikisinin kül değerleri arasında büyük bir uçurum varsa vermeyin, illaki kullanmak istiyorsanız 1-2 paketten fazlasını kullanmamalısınız. her mamada olduğu gibi bu mamayı da kullanırken bol yaş mama ve bol su tüketmesini sağlamalısınız

Evet brit care missynin 7 kilogramı var.