Seçici Kopeklerin Bile Beğendiği Mama İşte Bu !

Arkadaşlar tüm Seçici köpekler yer 8 kopegim iştahla yiyor.Yavrular için de Royal Canın Giant Starter Alın

3 CEVAP

minnoskoss_123

Uzman mısınız acaba? Hayır. Burada sanki verdiğiniz bilgi çok kesin ve doğruymuş gibi soru açmamalısınız bence.

bidiboom

Bu kadar istahin nedeni nedir acaba? Biz insanlara sunulan hazir paketlenmis gidalarda malum lezzet algisini kamcilayan ama sagliga cok zararli maddeler koyuyorlar, sodyum glutamat galiba bir tanesi, bizde olan acaba hayvan mamalarinda da yapiliyor olabilir mi?

toffy_the_cat

Royal Canin önereni ciddiye alamıyorum