1 Yaşındaki Köpeğe Tuvalet Eğitimi

Susuuuu

Arkadaşlar american cocker 1 yaşında erkek köpeğim var daha yeni sahiplendik ancak sürekli evdeki pedine değil halıya vs yapıyor bi önceki sahibi terk ettiği için kim olduğunu nasıl bir eğitim verdiğini bilmiyoruz eğer bi yere tuvaletini yaptıysa pedini oraya sürüp ona koklatığımda bana saldırıyo anlamıyorum 1 yaşında olan köpeğe tuvalet eğitimi verilirmi yardım

2 CEVAP

tgcvk135

Verilir aslında ama zor olabilir yemek yedikten ne kadar süre sonra yapıyor onu takip etmelisin ben balkona alistirmistim önce belirlediğim yere 5-10 parça gazete serdim cisinin geldiğini anladigim an oraya yonlendiriyodum gazetenin üstüne yapmaya başladıkca ödül mamasiyla destekliyodum bu davranışını yanlış yaptığı zaman bi övgü vermedim ama kizmadim da en gec 1 ayda öğrenir duzenli tekrarlarsaniz köpeğin karekterine de bağlı bence

tgcvk135

İki taraf için de en güzeli cisini disari yapmasi bahçe vs. ve buna alıştırmak daha kolay