Parçalı Kanlı İshal

Susuuuu

Merhaba köpeğim ona verdiğim oyuncağı parçalamış oyuncak plastik bi kaç parçasını yutmuş onları dışkısından 2 gün çıkardı ancak dün dışkısında tam anlayamadım ama sanırım kandı ve yapışkan kan rengi parçalar vardı (parçalar büyüktü ) dışkısı aşırı cıvıktı çok pis kokuyodu yemek yemesinde su içmesinde hiç bir sorunu yok hareketli ama sürekli ağzı kuruymuş gibi yalanıp yutkunuyo ama suyu var ve içiyo normalde bu saate kadar hem dışkısını yapmış olması gerekiyor ama o hala yapmadı sadace çişini yaptı acil bi durum varmı napmam lazım ??

2 CEVAP

bidiboom

Evet acil bir durum var gibi gorunuyor, bagirsakta zedelenme ve az ya da cok ic kanama olmasi ihtimali var, bence hemen veterinere durumu iletmeniz gerek..

minnoskoss_123

Kanlı ishalse veterinere gitmelisiniz, geçmiş olsun:(