Kedim Kizginlikta

Umayy

Arkadaşlar 13 aylık dışı kedim kizginlikta.Acı acı bağırıyor sürekli.Cok sevdigi oyunlari oynatamiyorum hicbir seyle ilgilenmiyor.Yalanarak oyalanması icin biraz islatiyorum ama yalandiktan sonra hemen tekrar bağırmaya başlıyor.Oksadigimda susuyor ama ona iyi gelmediğini görüyorum.Oksamayi bıraktığımda bağırmaya devam ediyor.Sabah veterinere goturecegim.Sabahi çıkarabilmemiz için bir önerisi olan var mı?

4 CEVAP

bidiboom

Paniklemis gorunuyorsunuz ama bunda veterinerlik bir sorun goremiyorum, kizginlik doneminin standart halleri bunlar:) bi uyurken sakinlesiyordu benim kiz bir mama yerken bir de karnini oksadigimda.. hatta iki el birden hem karnini hem sirtini oksardim o cok iyi gelirdi, garibim birileri dokunsun da nasil dokunursa dokunsun modunda, kivrim buklum debelendiginde de boynunu gidisini karnini oksamak iyi gelirdi ama boyle guclu guclu oksardim, kitap okurken yanimda yattigindaki gibi bir el bir yandan degil, hayvancagizi cok ta bastirip sikistirmadan ama guclu bir sekilde..

minnoskoss_123

Kızgınlıktaysa kısırlaştırmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Kedinize oyun oynatmaya çalışın, öyle oyalansın.

minnoskoss_123

Uyuması da iyi gelebilir diye düşünüyorum.

Anonymus552223

Kizginlikta olagan seyler. Bitince kisirlastirirsaniz siz de rahatlarsiniz kedi de