Kedim Çok Saldırgan ;(

Mamamiaa

Özellikle geceleri ıssırmalar tırmalamalar ve ani sıçrayışlar yapıyor. karanlık korkum olduğundan panik atak geçirmeme neden olabilecek davranışları var sakinleştirici vermemde sakınca varmıdır?

3 CEVAP

Brewsly

Geceleri kediler av moduna girdiği için evde de avlayacağı bir şey olmadığı için kendince oyun av karışımı öyle hareketler yapabilyorlar. Benimkide uykuya dalana kadar elime ayağıma atlıyor uykuya daldıktan sonra ellemiyor hiç. Sakinleştirici vermenizi öneriyorum. Kuru mamasından odanın belirli yerlere 1 er tane atın uyumadan önce o onlarla uğraşırken av modu geçer yorulur uyur

Brewsly

Sakinleştirici önermiyorum yanlıs çevirmiş klavyem vermeyin kediye bir şey

Mamamiaa

öneriniz için teşekkürler :):)