Mama Değiştirmeli Miyim?

Merhaba. Veterinerimizin tavsiyesiyle proplan junior kullandım yavru kedime. Başladığımızda ishaldi ve durumu bayagi kötüydü. Ertesi gün turp gibiydi ve neşesi yerine gelmişti. 1-2 hafta içinde kabıza döndü. En azından ben öyle dusunuyorum çünkü kedim kakasını yaparken gözlerini cok sıkıyordu ve kalası hem cok sert hem de cok koyu renkliydi. Veteriner bu zamanlarda kabız/ishal olup geçmesi normaldir dedi (fark etmeden böcek saç vs yer diye) ayrıca advance önerdi. Siz ne düşünüyorsunuz? Devam etmeli miyim??

7 CEVAP

toffy_the_cat

ProPlan içeriğini haketmiyor ve hayvan deneyi yapıyor.Bütçeniz ne?

Toriri

brit care de gayet güzel

tgcvk135

İse yarayabilir denemelisiniz bütçenizi de göz önünde tutarak :))Mama değişiminde tüy dökülmesi yasiyoduk tutam tutam geliyodu tuyler eski mamasiyla yeni mamasini karıştır alıştır cisini de kontrol et bu sırada ishal tuy dokme kabız falan yoksa bence kedi dostun da sevdiyse gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

tgcvk135

Eski mamayla yenisi arasında ki farka bakın derim

Şimdiki maması geçici ve yine purina markasından. Daha orta hallice bir marka olsa guzel olur diye dusunuyorum. Proplan bir süre iyi geldi ve ismi de bilindiği icin iyi düzeyde bir mama olmasını isterim.

Amity alın

Sselin1

N&d düşük tahillinin kilosu 36 lira daha uygun isterseniz matisse 25 lira ama bütceniz yetiyorsa n&d alin bence.