Kedi Kumu

Fablemoon

Anket

Sanicat
(3 oy)
Mırmır
(4 oy)
Toplam (7 oy)

Gerçekten artık bıkmış olduğum bir konudur. Reflex aldım baya öneren olmuştu,aldım fakat aşırı koku problemi oldu normal kullandığım kumlarda bu kadar koku problemi yaşamamıştım.Şimdi Sanicat ve mırmır markalarını denemek istiyorum da sizce hangisi ?

5 CEVAP

aleynakalfa

Merhaba kedi sahiplerinin bıktığı tek konu bu sanırım ben ikisini de kullandım şu an mırmırı kullanıyorum kokusu gayet hoş topaklanma da gayet iyi ama biraz tozlu

merveaydar

ben proline kullanıyorum, sıfır koku. kullandığınız mamayla da alakalı olabiliyor koku bu arada, aklınızda bulunsun.

Leyl003

Ben proline nın pembe renkli ambalajıni kullaniyorum.. gayet memnunum.. tuvalet kapalı gunde iki kez temizliyorum sıfır koku.. bi de dışkı genelde kalitesiz mamadan da kokabilir.. dikkat edin kediniz için sağlıklı kaliteli mama seçin;)

ballokumu

Reflex övülmesi üzerine açık mavi aldım beğenmedim

bidiboom

Ankete katilamadim cunku ikisini de kullanmiyorum da bilmiyorum da cunku pahali.. biz *********'nin Micho once tanelisini kullaniyoruz, ilk dokerken biraz tozuyor
ama sonra diniyor ve topaklanmasi cok iyi, fiyati da 20 kg (22,8lt) icin 43tl veriyoruz, dunya bir gidiyor..