Bir Diğer Kedim İçin

nejadekoldas

Merhaba. Bundan 2buçuk hafta önce kedim bana veda etmek zorunda kaldı. Ama ben acı da çeksem yeniden kediler sahiplenmek istiyorum. Şimdi şöyle yaklaşık 1buçuk yıl sonra kedi sahiplenicem sokaktan gözüme kestirdiğim. Ölen kedimin kumu kaldı, çok az kullandık sizce bir buçuk yıl bu kumun yapısı bozulur mu? Yoksa birisine kumumu vermeli miyim?

9 CEVAP

Çok geçmiş olsun. Hastalığı neydi acaba? Bence ne olur ne olmaz kumu çöpe atın belki başka kedilere de bulaşır.

Anonymus552223

Ah ah her gun goruyoruz bunlari, balkonlara file takmak lazim, basiniz sagolsun. Baska herkese de ders olsun. Ozellikle kisirlastirmak ve balkona da file taktirmak lazim

Sselin1

Kediler kizginliktayken cok dikkatli olmak gerekiyor en uygun zamanda da kısırlaştırmak lazim yoksa evden kacma balkondan düşme ihtimalleri cok yüksek. Yeni kedinizde buna dikkat etmenizi tavsiye ederim eviniz bahceli olsada kacip dısarida basina kötü seyler gelebilir çünkü :(

nejadekoldas

Keşke hastalık olsaydı. O kadar sağlıklı bir kediydi ki anlatamam. Aşağıya atladı evimiz de yüksek kat olduğundan dolayı onu kurtaramadık. Veteriner hekimine götürdük hemen muayene ederken son kalp atışlarını gerçekleştiriyor dedi. Allah sizin evcillerinize uzun ömürler versin öpün benim için onları

Anonymus552223

Sahiplendirdigim kedilerden biri sineklik varken ve cam sadece ustten acikken aradan gecip atlamis kizginlikta. Kendim gordum sinekligi, ama sinekligi bile aciyorlar. Kendinizi suclamayin kimse boyle olmasini istemez ve tahmin etmez. Ilk kedi cahillige geliyor biraz benimki de dusmustu kisir degilken ama cok sukur bir sey olmamisti.

nejadekoldas

Kullandıktan kastım pakette yeni kumlar kaldı. Yanlış anlaşılmasın

nejadekoldas

Balkona onun için kalın muşambalardan yapmıştık. Ama zıpır kızım pencerelerde dolaşıyordu. Bizde ilk bu durumu gördüğümüzde kendine zarar vermediğini, 2defa git gel yapıp yeniden eve girdiğini gördük. Bundan sonra tövbe zaten. Hem kedilere hemde kendime yazık. Ancak bir bahçeli eve taşındığımda alacağım. Çok teşekkür ederim kibar cevabınız için

nejadekoldas

Çok haklısınız artık sorun yaratmayacak ihtimalleri bile düşünür oldum

nejadekoldas

Bişey olmamasına çok sevindim. Umarım artık bende durumu kabullenirim hala çok zorlanıyorum çünkü