1 Buçuk Aylık Köpeğim Bacaklarımı Ellerimi Sert Bir Şekilde Isırıyor Nasıl Vazgeçirmeliyim?

Esolas

Annesinden erken ayrılmak zorunda kalan yavrumuz geldiği günden beri ellerimi ayaklarımı ısırıyor bazende patileriyle çiziyor ona şefkatle yaklaşıyorum sevmek için elimi uzattığım anda hemen elimi kemiriyor kemirmesi için kemiktir ne varsa aldım onlara dokunmuyor evdeki eşyaları kemirmek istiyor ne yapacağımı bilmiyorum

2 CEVAP

kibatarcin

Merhaba bizim geçici yuva olduğumuz golden yavruda da vardı böyle bir sorun:D Korkmayın geçer elbette o muhtemelen oyun sandığı için yapıyor fakat gerçekten ısırıyor ve canınızı yakıyorsa ilgi göstermeyi bırakın sevmeyin çünkü severseniz veya gülerseniz hoşunuza gittiğini düşünür ve hayır diyin kızgın bir ses tonu ile,böyle devam ederseniz azaltacak muhtemelen eğer kemirme iplerinden aldıysanız çekmeli ona ilgi gösterdiği zaman oynayın alışacaktır oyuncağa

Esolas

Teşekkür ederim cevabınız için. Kemirme ipi var fakat iki dakika oynuyor sonra yine ellerime ayaklarıma saldırıyor sert bir sesle hayır komutu veriyorum fakat o zaman daha da hırçınlaşıyor sakin söylüyorum dinlemiyor anlayamadım umarım büyüyünce geçer dediğiniz gibi