Köpeğime Kaç Aylık Olunca Tasma Takmalıyım?

Noodle

Bu arada köpekleri toplam altı tane 2 gün önce anneleri vanilya doğum yaptı ve 5 yavrumuz oldu neyazıkki 1 tanesi ölü en azından 5 tane var ama kaç aylık olunca tasma takmalıyım bilmiyorum

1 CEVAP

incimia

köpeğine normal bir boyun tasması al. Her ay geçtikçe o tasmayı dene veya hafta. köpeğinin boynuna uyunca elbette tak yoksa alışmaz. Alışmayınca onu çıkartmaya çalışır benim köpeğimde bel tasmasını çıkartmaya çalışıyordu ama bunu köpeğin büyüyünce görüceksin benim tercihim boyun tasması. Köpeğinin boynuna olana kadar denemelisin sonra yavaş yavaş alıştır