Kedimin Irkı Ne

Tugcegzn1

Merhabalar , 1 ay öncesinde evimin önüne bir kedi geldi daha yavru 4 ya da 5 aylık ev kedisi olduğu davranışlarından belli oluyor benden çok korkuyor ama gel dediğim zaman da bana yaklaşıyor diğer kedilerle arkadaşlık kurmaya çalışıyor normal bi tekir kediye de benzemiyor sizce nedir cinsi?

8 CEVAP

Bildiğiniz sokak kedisi. Russian blue kırması derler size büyük ihtimalle ama değil, insanlar her gördükleri gri kediye russian blue her gördükleri uzun tüylü kediye maine coon diyorlar. Cinsini soranlara soke diyebilirsiniz.

Raubeyaz

Büyük ihtimalle melez

Anonymus552223

Tekir ama atalarda var bir farklilik bence. Sevdiyseniz eve alin muhtemelen disari atmislardir fazla yasayamayabilir.. ya da gordukce mama verin

Deliladilan

Smokin kedi :)

Smokin gibi değil bu gri. Aynisından bizim bahçede de var cinsini hiç bilmiyorum.

zekeriya123

Tekir

Tugcegzn1

Ben kedilere çok düşkünüm hem evimde hem bahçemde 20 ye yakın kedim var hepsini de ayrı seviyorum ancak bu kedi elime gelmiyor çok ürkek belki zamanla alışır alışırsa tabi ki alırım evime

toffy_the_cat

Tekrar anlatıyorum benim birsokak kedimi ya Maine coon yada Sibirya kedisi sanıp eve almaya çalıştılar.Kaçtı oda korkak biraz Annesi siyah ve üstünde hafif Sarı babası siyah beyaz bir kediyi.Yani normal bir sokak kendisidir biri bskamamıştır atmıştır