Hani Güzel Köpek Tasmaları?

Cyborg

Merhabalar. Güzel köpek tasmaları, künyeleri vs. nereden bulabilirim. Burada, *******'ta falan hep aynı şeyler var. *****'da bile orijinal bir şey bulamadım. Instagram'da 2 satıcı gördüm 'petteamfashion' ve 'pupperist.design' Bunlar güzel gerçekten. Sizin de bildiğiniz var mı acaba?

2 CEVAP

kibatarcin

Merhaba :D ben oğluşuma dogandthecity den de alıyorum belki görmüşsünüzdür,*********.com da şu aralar paslanmaz çelik kolyeler 10 küsür tl çok uygun renkli ve isim basıyorlar üstüne güzel fırsatlar oluyor arada,bildiğim kadarı ile bugünde %30 indirim var ekstra tavsiye ederim yonca şeklinde olana bastırdım ben çok güzel çıktı

Anonymus552223

Çinden zaten onlarin hepsi. aliexprese bakabilirsiniz. Hepsinin kaynagi orda