Pawpaw Mama Nasıl

Iremodi

Bugün petshopdan pawpaw kısır mama aldım yarım kilo denemek için kedimin şuanki mamasıyla karıştırdım aralarından pawpawı seçip yedi ama çok fazla tüy dökmeye başladı birde bu mamanın içeriği yenilenmiş öyle okudum.Bir şeyden de korkuyorum kedim kısır erkek böbreklerinde sorun çıkarırmı bu mama?

9 CEVAP

Iremodi

Kedim tekir kedi ndnin 1.5 kg düşük tahıllı kısırını sipariş etmiştim hala gelmediği için pawpaw almak zorunda kaldım devam etsem mamadan sorun çıkarmı?

BalliBadem

İçerik fena değil ben bi kaç aydır pawpaw gurme kullanıyorum sonra aro ve pawpaw kısırı karıştırıp kullanmayı planlıyorum (günlük ev yapımı yaş mama da yediriyorum)

BalliBadem

Tabi nd kullanacak durumunuz varsa pawpaw kullanmayın

Iremodi

Az önce nd mamam geldi ve pawpawı ortadan kaldırdım gayet beğendi mamasını sizin dediğiniz gibi 10 kg alırım herhalde

toffy_the_cat

ND alabiliyorken PawPaw almak çok saçma olur nd de zorlanırdanız ya profine ya britcare alınabilir.

Iremodi

Durumum çokta iyi değil ama nd almak için bütçeyi zorladım veterinerimizde nd gibi pahalı mamaya ne gerek var dedi sanırım sorun çıkmazsa artık pawpaw alıcam

Pawpaw alacaksanız gurme olanını alın en fazla et içeren o. Ama ND ile pawpaw arasında dağlar kadar fark var bence 10 kglik ND alın çok daha uygun fiyata gelir.

Sselin1

N&d nin bir bucuk kilosu pahaliya geliyor zaten ben 5 kiloluk tercih edyiroum. N&d alamazsaniz bile pawpaw almayin bir daha matisse alabilirsiniz 10 kiloluk alnca kilosu 25 liraya geliyor.

BalliBadem

Nd 10 kg 300 e alanlar var 10 kg matisse ye 250 verene kadar nd alın katkat daha iyi