Eski Diş Düşmeden Yeni Dişin Gelmesi

GammaLamina

Merhabalar,

Kedimin üst köpek dişlerinin yenileri ufaktan baş göstermiş ama eskileri daha düşmedi. Düşmesini beklemeli miyim yoksa o dişlerin hemen çekilmesi mi gerekir?

3 CEVAP

merveaydar

benim kedimde de olmuştu. veteriner bir ay içinde düşmezse ameliyat yapacağız demiştic ertesi gün düştü yerde buldum. endişe etmeyin yani, veterinerinize bir danışın yine de.

Leyl003

O dişler kendiliginden düşer bizimkisinde de oyle olmuştu.. çatal diş gibiydi.. birgün abimin ayağını ısırırken çorabına takılı kalmış dişi:))

GammaLamina

Büyük ihtimal dediğiniz gibi olacak. Yarın iç dış parazit için götürürken göstereceğim dişlerini. Teşekkür ederim cevaplarınız için.