Kulak Çevresinde Kızarıklık?

introvert

Kedimizin kulağının orda bir kızarıklık var. Bu bölgede tüyler hep azdı şu an ekstra bir tüy azalması yok, mantar değildir diye düşünüyorum. Veterinere de götüreceğim ama bir fikriniz var mı ne olabilir? 3 gün evde yoktuk ama birisi kontrol etmişti, biz yokuz diye strese mi girdi acaba?

5 CEVAP

introvert

Teşekkürler yorumlar için. Dayanamadım götürdüm, kulağında kir ve enfeksiyon varmış onu kaşırken yara yapmış galiba. Biz yokken de strese girip daha sık kaşımış olabilir. Şimdi tedavisini oluyor takip ediyoruz.

introvert

Yok mu bir fikri olan :( mantar mıdır acaba?

lwb

Evet mantar olabilir

mantar mı bilmiyorum başımıza gelmedi ama aynısı bizde de oldu 2 güne geçti sanırım patilerken çizdi. bir iki gün takip edin geçmezse vete götürün bence.

Sselin1

Mantar oldugunu düşümüyorum. Büyük ihtimal stres kaynaklidir ya da farkli bir sey yemişse alerji yapmiş olabilir. Gözlemleyin artiş olursa gidersiniz veterinere