Kedimin Burnunda Siyahlık Oluşmuş?

eylemcaliskan

Merhaba arkadaşlar. Kedimin burnunda siyahlık oluşmuş. Akıntısı vs yok. Ne olduğu hakkında bilgi sahibi olanınız varsa beni de bilgilendirebilir mi lütfen

5 CEVAP

kubratsc

Bizimkininde vardı veteriner çok yaramaz ve hareketliyse burnunu çarpmıştır demişti genelde o yüzden oluyo ve çok uzun sürede geçiyo

GammaLamina

Çok özür dilerim oluşan siyahlık burnunun üstündeki mi yoksa deliklerin çevresindeki mi? Her türlü bana garip gelmedi önceki fotoğraflarını bilmediğim için. Burnunun üstü su içerken ıslanmış gibi gözüküyor.

eylemcaliskan

Merhaba. Burnunun altındaki kısım yani deliklerin çevresi. Daha önce bu kadar siyah değildi, o yüzden endişelendim ben de. Teşekkür ederim cevaplarınız için

Nurackgoz

Gliserinli su iyi gelir benim kedimde burnunu çarpmıştı, sürdüm iyi geldi

eylemcaliskan

Teşekkür ederim