Nutri Feline Yaş Mama Kullanan Var Mı?

Sselin1

1 sene önce falan sigirli, ve ton balikli cigerli cesitlerini denemiştim yemişlerdi. Simdi ton balikli ve sardalyali aldim iki kedim de yemedi. kokusunu begenmedim zaten. Rengi de cok koyu geldi bana ton baliginin bu kadar koyu olması garip. bozulmuş olabilir mi ? bu cesidini kullanan var mi? Rengi böyle mi

19 CEVAP

Leyl003

Nutri feline ton balikli ve somonlu kullaniyoruz.. benimki çok seviyor.. şuana kadar hiç bir zararını görmedik.. ıçerik ve fiyat gayet iyi ;) ama sizin kullandığınız çeşitten hiç denemedik..

dtaylan03

Merhaba. Ben de nutri'nin tavuk ve ton balıklı yavru mamasını kullanıyorum. Şu ana dek bir sorunla karşılaşmadık. Kedimiz de iştahla yiyor. SKT'ni kontrol ettiniz mi?

cemremio

Evet nutrinin o çeşidinjn kokusu hiç hoş değil ve koyu renkte oluyo, bende kedime verirken iğreniyorum açıkçası ama içerik olarak oldukça sağlıklı bir mama, şeker falan yok o yüzden tercih sebebim.

Sselin1

Evet benim kedim de sigir etli zeytinliyi sevmişti :) sanirim ton baligikli mamada schesir veya gimcat kediler tarafindan daha cok seviliyor :)