Köpeğim Çok Su İçmeye Başladı

hrbsrn

Köpeğim normalden çok su içmeye başladı. Yaklaşık bir haftadır bu durumda. Köpeğim 10 yaşında ve bu zamana kadar böyle su içtiğini görmedim. Herhangi bir halsizlik hastalık belirtisi de göremedim, davranışları her zamanki gibi. Bu durumu yaşayan, konu hakkında bilgisi olan var mı ?

2 CEVAP

cdogali

Merhaba. Çok farklı nedenleri olabilir. Eğer olağan ihtiyacı bu değilse, örneğin diabet (şeker hastalığı) olabilir. Bir süre gözlemleyip, devam ederse veterinerinize danışın.

BalliBadem

Maması değiştiyse ondan olabirbelki yeni maması fazla tuzludur