Sokak Hayvanları

kira02

Sokak hayvanları için bildiğiniz mama var mı? (kedi köpek kuş için)
Uygun fiyatlı bir mama arıyorum.Araştırdım enjoyu beğenenler olmuş ama çok olumsuz yorumlar da var tadını bozmuş hayvanlar yemiyor diye.
Sizin kullandığınız mama var mı ?

14 CEVAP

kira02

Çok teşekkür ederim kış geliyor yemek bulmak zorlaşıyor umarım az da olsa hayatlarını kolaylaştırırız miniklerin.

Nurackgoz

Aro ve wiskash hem uygun fiyatlı hem her kedi çok sever

Ben sokak kedileri için pawpaw pro line ve best petkullanıyorum gayet iyi bence iyi de gidiyor

BalliBadem

Whiskas önermem evet severler tadını ama hem kötü hem fiyatı(içeriğe göre) fazla sanırım en mantıklı seçim aro olucaktır hem et içeriği güzel hem kullananlar memnun ayrıca forlance nin yavru maması ve liva da güzel

Anonymus552223

Whiskas cok pahali zaten ne gerek var kalitesiz mamaya fazla para vermeye.. yerli mamalardan kullanin ayni fiyatli yabanci mamalardan cok daha kaliteli olur.

kira02

Jungle mama nasıl?

toffy_the_cat

ARO alın net bir şekilde jungle falan iyi değil ARO'sa %30 et var ve 10 kg'si 75 TL 1.5 KGsi 15 TL.Tane boyutları küçük ama yetişkin kedi maması.Hem yavru hem yetişkinler için uygun kediler tadını beğeniyor.

kira02

Denediniz mi aroyu

BalliBadem

Köpekler için aro iyi ama trendline i kesin yiyorlarmış

BalliBadem

Kuşlara buğday olabilir bulgur midelerinde şişiyormuş

toffy_the_cat

Evet kedilerime aro kullanıyorum Reflexten aroya geçtim belli bir değişim oldu gözleri parladı kuzuların bence kesinlikle aro alın ama önce 1.5 kg denemek için alın birde köpek maması da alacaksanız aro 3 kg 20 yada 25 TL olacak yani hem kedi hem köpeğe aro alabilirsiniz

kira02

Ben de whiskas almayı düşünmüyordum ishal yapıyor diye duydum

toffy_the_cat

Whiskas mama görünce kuduruyorum o kadar kötü bir mamada şeker ve baharatın ne işi var Allah aşkına asla önerilmez

kira02

Teşekkür ederim :)