Kedimin Gözü

Iremodi

1.5 hafta önce kedimin sağ gözüne baloncuk geldi(şu üflenilenlerden) gözünü açamadı hemen pamuklu suyla sildik gözünü 10 dkka sonra açıldı.şimdide 1 haftadır sağ gözünü yarım açıyor bazen de hiç açamıyor ve gözlerinin çapaklanması arttı (normalde çapaklanıyor) genta damla damlatabilirmiyin gözüne? Damlatılacaksa ne kadar damlatılır?

2 CEVAP

toffy_the_cat

Genta damla alın çok işe yarıyor biz sokaktaki yavruya bir sabah bir akşam yada duruma göre günde üç kere bir damla damlat tık geçti hatta birini kör olmaktan kurtardık

Iremodi

Teşekkür ederim