Apartmanda Köpek Bakanlar

Cyborg

Apartmanda köpek bakanlar bana yardımcı olabilir mi? Biz köpek sahiplenmek istiyoruz bu yüzden de daha geniş bir daireye taşınacağız. Ancak köpek besleyebilir miyiz dediğimiz herkes yok diyor. Şimdi ev sahibinin haberi olmadan sorun çıkaracak bir iş yapmak istemiyoruz elbet. Ancak olur diyecek bir ev sahibi bulduğumuzda da bir de apartmanla uğraşmak istemiyoruz. Bu yönetmelik nereden bulunur da apartmanda hayvan beslemek yasak değildir öğrenilir? Yönetici mi? Nasıl oluyor, sizler nasıl yaptınız?

5 CEVAP

romedon96

Ben apartmanda bakıyorum soracaksın ev sahibine evde hayvan bakmak yasakmı diye oka dar

BalliBadem

Tabi siz bilirsiniz ama bence apartmanda köpek bakmak kendi zevkin için hayvanı bunaltmak bende köpek istiyorum ama bahçeli evimiz olursa alırım

Cyborg

Sizin düşünceniz elbet ama hiçbir köpeğin barınaktaki sevgi dolu, karnı tok, sıcacık günlerini yad edip sahibi hakkında kendi zevki için beni bunaltıyor diye düşüneceğini zannetmiyorum. Bir gün bahçeli evimiz de olur elbet. Şimdilik elimden gelen evde bir kedi ve bir köpek bakmak.

Apartmanda köpek bakan gördüm. Kangal bakan bile var. Fakat saatlerce gezdiriyorlar. İlgilendiğiniz müddetçe bence de barınaktan, sokaktan ya da petshoptan daha uygun ortamlar sağlarsınız. Fakat apartmanınızda bir gün istenmeyebilir ve sorun yaşayabilirsiniz. Apartman kurallarına bakabilirsiniz taşınmadan.

Cyborg

Evet aslında sorum o. Apartman yönetmeliği yöneticiden mi öğreniliyor? İnternette tapudan falan diye okudum ama bilemedim. Çünkü sorunca herkes ezberden izin verilmiyor diyor. Benim de çevre apartmanlarımda bakan çok var. Ama sahilde olduğumuz için giren çıkmıyor buralardan kiralık denk gelemedik bir türlü.